Stamboom Kapma » Maria Theresia Stevelmans (1903-1986)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia Stevelmans 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Maria Theresia Stevelmans

Zij is getrouwd met Gerard Joseph Knubben.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1924 te Brunssum, Limburg, Netherlands, zij was toen 21 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e): Maria Theresia Stevelmans

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia Stevelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theresia Stevelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten
    Maria Theresia Stevelmans<br>Geboorte: 9 sep 1903 - Brunssum<br>Datum overlijden: 14 jan 1986<br>Begraafplaats: Brunssum, Netherlands<br>Leeftijd: 82<br>Echtgenoot: Gerard Joseph Knubben
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 september 1903 lag tussen 8,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (32%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
  • De temperatuur op 28 november 1924 lag tussen 3,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 7,9 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 14 januari 1986 lag tussen 4,3 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 26 april » De Nederlandse wielrenner Steven Rooks wint de 21ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 3 mei » België wint voor de eerste maal het Eurovisiesongfestival, dankzij de jonge Sandra Kim.
    • 26 mei » De Europese vlag wordt geaccepteerd.
    • 26 juni » De laatste schuifdeur van de Oosterscheldekering wordt geplaatst.
    • 24 juli » Opening van de dertiende Gemenebestspelen in Edinburgh met de deelname van 1662 atleten afkomstig uit 26 landen.
    • 12 september » Opening van de attractie Captain EO in Epcot.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stevelmans


De publicatie Stamboom Kapma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I7787.php : benaderd 5 maart 2026), "Maria Theresia Stevelmans (1903-1986)".