De temperatuur op 22 oktober 1925 lag tussen 13,2 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
Dag van overlijden 19 augustus 2015
De temperatuur op 19 augustus 2015 lag tussen 11,6 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
5 juni » Justitie in Roemenië begint een onderzoek naar premier Victor Ponta. Hij wordt verdacht van een reeks misdrijven, waaronder witwassen, belastingontduiking en valsheid in geschrifte.
7 juni » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal luistert het debuut op een WK-eindronde op met een 1-0 zege op Nieuw-Zeeland.
26 juli » De Brit Chris Froome wint de Ronde van Frankrijk 2015, zijn tweede zege van een Tour de France. In Parijs won de Duitser André Greipel zijn vierde etappe. Robert Gesink en Bauke Mollema eindigden verdienstelijk zesde en zevende.
2 augustus » PSV wint de Johan Cruijff Schaal na een 3-0 zege op FC Groningen.
3 november » Koning Willem-Alexander heeft de nieuwe staatssecretaris van Infrastructuur en Milieu, Sharon Dijksma, en de nieuwe staatssecretaris van Economische Zaken, Martijn van Dam, beëdigd nadat een week eerder Wilma Mansveld aftrad.
20 november » Een gijzeling in de Malinese hoofdstad Bamako kost 21 mensen het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I5196.php : benaderd 13 januari 2026), "Gerard van Timmeren (1925-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.