Stamboom Kapma » Johannes Jonker (1895-1938)

Persoonlijke gegevens Johannes Jonker 

Bron 1

Gezin van Johannes Jonker

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Westerink.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1923 te Hoensbroek, Limburg, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 26 november 1926 te Heerlen, Limburg, Netherlands.

ingeschreven 16 mrt 1923 Hoensbroek, Limburg, Netherlands


(2) Hij is getrouwd met Grietien Willemtje (Grietje) Klompmakers.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1927 te Hoensbroek, Limburg, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.

huwelijk ontbonden door overlijden 29-12-1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jonker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jonker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jonker

Willem Jonker
1871-1941

Johannes Jonker
1895-1938

(1) 1923
(2) 1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1895 lag rond de 12,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 23 september 1927 lag tussen 10,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 29 december 1938 lag tussen -3,1 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 5,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Juan Soldado wordt in Tijuana ter dood veroordeeld. Later zouden velen dit als onterecht beschouwen, en hij groeit uit tot een soort heilige.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jonker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jonker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jonker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jonker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kapma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I517815.php : benaderd 30 januari 2026), "Johannes Jonker (1895-1938)".