Hij is getrouwd met Freerkje Aans Nicolai.
Zij zijn op 31 oktober 1914 te Surhuizum, Achtkarspelen, Friesland, Netherlands in ondertrouw gegaan.
Dragster courant 31 okt 1914Zij zijn getrouwd op 14 november 1914 te Achtkarspelen, Friesland, Netherlands, hij was toen 23 jaar oud.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jouke Alles Bethlehem | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1914 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Freerkje Aans Nicolai | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jouke Bethlehem<br>Geboorte: 12 mrt 1891<br>Overlijden: 12 dec 1960 - Pieterzijl<br>Begrafenis: Surhuizum kerk, Achtkarspelen, Friesland, Netherlands<br>Leeftijd: 69<br>Begraafplaats:
Land: Netherlands
Staat: Friesland
Stad: Achtkarspelen
Naam: Surhuizum kerk
Sommige records gaan terug tot de jaren 1600, maar de meerderheid van de records dateert van meer recentere decennia. De meest recente records die beschikBaar zijn, zijn van personen die in 2004 overleden zijn. Individuele records kunnen informatie bevatten zoals: naam van de overledene, overlijdensdatum, overlijdensplaats, geboortedatum, geboorteplaats, begraafplaats informatie en een fotonummer. Een afbeelding van de grafsteen kan gratis op Graftombe.nl worden verkregen. Instructies voor het verkrijgen van een afbeelding zijn beschikBaar op de homepage van de Graftombe website.