Stamboom Kapma » Geert van der Veer (1907-1965)

Persoonlijke gegevens Geert van der Veer 

Bronnen 1, 2

Gezin van Geert van der Veer

Hij is getrouwd met Bauktje Notenbomer.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 11 september 1936 te Grootegast, Groningen, Netherlands, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert van der Veer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert van der Veer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert van der Veer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. OpenArchieven.nl, via https://www.openarch.nl/frl:5ab33ed9-def..., 1 maart 2023
    Overlijden op 16 mei 1965 te Drachten
    =
    Vader
    Kornelis van der Veer

    Moeder
    Vogeltje Weening

    8
    Overledene (mannelijk)
    Geert van der Veer, geboren te Drachten, 57 jaar oud, wonende te Drachten, timmerman van beroep
    Relatie
    Bauktje Notenbomer

    Opmerking
    Scans niet aanwezig.


    Bronvermelding
    AlleFriezen
    AlleFriezen te Leeuwarden, BS Overlijden
    Burgerlijke Stand Smallingerland - Tresoar, Deel: 3104, Periode: 1965, Smallingerland, archief 30-33, inventaris­num­mer 3104, 17 mei 1965, Overlijdensregister 1965, aktenummer 153
    Overlijdensakte 76
  3. OpenArchieven.nl, via https://www.openarch.nl/gra:6815463b-752..., 1 maart 2023
    Huwelijk op 11 september 1936 te Grootegast
    =
    Vader van de bruidegom
    Kornelis van der Veer, 72 jaar oud

    Moeder van de bruidegom
    Vogeltje Weening

    8
    Bruidegom
    Geert van der Veer, geboren te Drachten gem. Smallingerland, 29 jaar oud, timmerman van beroep

    20
    Bruid
    Bauktje Notenbomer, geboren te Doezum gem. Grootegast, 28 jaar oud

    =
    Vader van de bruid
    Harm Notenbomer, 52 jaar oud, brandstoffenhandelaar van beroep

    Moeder van de bruid
    Eltje Huizenga


    Bronvermelding
    AlleGroningers
    AlleGroningers te Groningen, BS Huwelijk
    Bron: boek, Periode: 1936, Grootegast, 11 september 1936, Huwelijksregister 1936, aktenummer 46
    Overlijdensakte 76

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1907 lag tussen 7,7 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 7,5 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 11 september 1936 lag tussen 8,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 16 mei 1965 lag tussen 10,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Door een explosie in de lading kunstmest zinkt het vrachtschip Sophocles waarbij drie opvarenden om het leven komen.
    • 28 juni » Het eerste commerciële telefoongesprek via de satelliet vindt plaats tussen Europa en Amerika.
    • 16 juli » Opening van de Mont Blanctunnel tussen Frankrijk en Italië.
    • 4 oktober » Eendaags bezoek van Paus Paulus VI aan New York voor een toespraak tot de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties en een bezichtiging van de Piëta van Michelangelo uit de Sint Pieter te Rome op de Wereldtentoonstelling.
    • 7 december » Paus Paulus VI van de Rooms-Katholieke Kerk, en patriarch Athenagoras I van de oosters-orthodoxe kerk heffen tegelijkertijd de wederzijdse excommunicatie op die bestond sinds 1054.
    • 15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Veer


De publicatie Stamboom Kapma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I4955.php : benaderd 23 februari 2026), "Geert van der Veer (1907-1965)".