Stamboom Kapma » Sjoukje Alma (1937-2000)

Persoonlijke gegevens Sjoukje Alma 


Gezin van Sjoukje Alma

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoukje Alma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoukje Alma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoukje Alma


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 2000 lag tussen 3,6 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 12 mei » Het nationale museum van Groot-Brittannië Tate Modern wordt geopend in Londen.
    • 14 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.45,69.
    • 24 mei » President Robert Mugabe van Zimbabwe maakt gebruik van zijn speciale presidentiële bevoegdheden om onteigening van land zonder compensatie mogelijk te maken.
    • 28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
    • 1 juli » Ingebruikname van de Sontbrug, vaste verbinding tussen Denemarken en Zweden.
    • 15 augustus » De Dongedijk, een Nederlands feeder-containerschip, kapseist nabij de Egyptische havenstad Port Said in nochtans gunstige weersomstandigheden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Alma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Alma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Alma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Alma (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kapma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I20491.php : benaderd 21 januari 2026), "Sjoukje Alma (1937-2000)".