Stamboom Kapma » Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool (1890-1985)

Persoonlijke gegevens Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool 

  • Zij is geboren in het jaar 1890.
  • Zij is overleden in het jaar 1985, zij was toen 95 jaar oud.

Gezin van Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool

Zij is getrouwd met Bernardus Metz.

Zij zijn getrouwd op 9 december 1914 te Leeuwarden, Friesland, Netherlands, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bernardus Jacob Metz  1919-2013 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool

Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool
1890-1985

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1914 lag tussen 5,8 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.

Over de familienaam Tool

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tool.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tool.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tool (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kapma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rolf Kapma, "Stamboom Kapma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kapma/I13805.php : benaderd 27 januari 2026), "Kaatje Hendrina Cornelia (Willems) Tool (1890-1985)".