Stamboom Kaper » Luiktje de Vries (1912-1986)

Persoonlijke gegevens Luiktje de Vries 


Gezin van Luiktje de Vries

Zij is getrouwd met Jacob Hendriks.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1947 te Zeist, UT, NLD, zij was toen 35 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luiktje de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Luiktje de Vries

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Luiktje de Vries

Derk Poort
1873-1959
IJje de Vries
1882-1951

Luiktje de Vries
1912-1986

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Luiktje de Vries, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/34146..., 7 februari 1912
    hoofdpersoonnaam=Luiktje de Vries hoofdpersoongeslacht=Vrouw hoofdpersoongebdatum=07-02-1912 hoofdpersoongebplaats=Tjamsweer gem. Appingedam hoofdpersoonvader=IJje de Vries hoofdpersoonvaderberoep=daglooner hoofdpersoonvaderleeftijd=29 jaar hoofdpersoonmoeder=Berendina Poort gebeurtenis=Geboorte aktedatum=07-02-1912 akteplaats=Appingedam archief=1622 erfgoedinstelling=Groninger Archieven aktenummer=21 brontype=BS Geboorte Instellingsplaats=Groningen Collectiegebied=Groningen Collectie=Bron: boek, Periode: 1912 Boek=Geboorteregister 1912
  2. BS Huwelijk Jacob Hendriks & Luiktje de Vries, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/11292..., 12 juni 1947
    hoofdpersoonnaam=Jacob Hendriks hoofdpersoongeslacht=man hoofdpersoonleeftijd=41 hoofdpersoonrol=bruidegom hoofdpersoongebplaats=Heteren partnernaam=Luiktje de Vries partnergeslacht=vrouw partnerleeftijd=35 partnerrol=bruid partnergebplaats=Appingedam hoofdpersoonvader=Pieter Hendriks hoofdpersoonmoeder=Hendrina Jasperse partnervader=IJje de Vries partnermoeder=Berendina Poort trdatum=12-06-1947 trplaats=Zeist gebeurtenis=Huwelijk brononderwerp=Jacob Hendriks aktedatum=12-06-1947 akteplaats=Zeist archief=1221 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=1345 aktenummer=187 brontype=BS Huwelijk Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Registratiedatum=12-06-1947 Collectie=Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1943-1950 Boek=Zeist 1947

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1912 lag tussen 4,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
  • De temperatuur op 12 juni 1947 lag tussen 3,7 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
  • De temperatuur op 4 december 1986 lag tussen 7,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Barry Seal, een van de Amerikaanse piloten van het Medellínkartel, wordt vermoord, omdat hij een getuigenis heeft afgelegd tegen de bende van de Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar.
    • 13 april » Golfer Jack Nicklaus wint zijn zesde Masters toernooi.
    • 13 juli » Atleet Achmed de Kom verbetert het Nederlands record op de 100 meter van Henk Brouwer (10,52 seconden) met een tijd van 10,49 seconden.
    • 27 juli » Greg LeMond uit de Verenigde Staten verslaat zijn Franse teamgenoot Bernard Hinault en wint voor de eerste keer de Ronde van Frankrijk.
    • 29 november » Het Surinaamse leger richt een bloedbad aan in het marrondorp Moiwana. (Zie Bloedbad van Moiwana.)
    • 22 december » Andrej Sacharov en zijn vrouw Jelena Bonner keren na zeven jaar ballingschap terug in Moskou.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vries

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I8173.php : benaderd 18 februari 2026), "Luiktje de Vries (1912-1986)".