De temperatuur op 2 mei 1925 lag tussen 3,5 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
Dag van overlijden 10 juli 2012
De temperatuur op 10 juli 2012 lag tussen 13,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
20 januari » De FBI haalt de website Megaupload.com uit de lucht. Hackersgroep Anonymous reageert met een grote aanval op websites van Amerikaanse overheidsinstellingen en de muziekindustrie.
26 mei » Iker Casillas is na de oefeninterland tussen Spanje en Servië (2-0) de eerste doelman van een nationaal voetbalelftal die 73 keer de nul heeft weten te houden in een interland. De Spaanse goalie deelde het 'wereldrecord' van 72 'clean sheets' met Edwin van der Sar.
20 juli » Bij een schietpartij in Aurora (Colorado) schiet een 24-jarige man twaalf mensen dood in een bioscoop. Tientallen andere bezoekers raken gewond.
9 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vijfde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Japan in de finale met 2-1 te verslaan.
12 september » De Britse premier David Cameron biedt nabestaanden excuses aan voor de Hillsboroughramp van 1989, waarbij 96 supporters werden doodgedrukt op een overvolle tribune.
17 december » De Frans-Roemeense fotografe Irina Ionesco moet haar dochter Eva een schadevergoeding van 10.000 euro betalen voor de naaktfoto's die zij in de jaren zeventig van haar heeft gemaakt. Ook moet zij de negatieven van de foto's aan Eva overhandigen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I79749.php : benaderd 7 maart 2026), "Beverly Jean Cole (1925-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.