Stamboom Kaper » Albertus Jakobus Doff (1913-1961)

Persoonlijke gegevens Albertus Jakobus Doff 


Gezin van Albertus Jakobus Doff

Hij is getrouwd met Elizabeth Kor.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1941 te Muntendam, GR, NLD, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Geert Jan Doff  1949-1967

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Jakobus Doff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Jakobus Doff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Jakobus Doff

Jan Doff
1885-????

Albertus Jakobus Doff
1913-1961

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1913 lag tussen 11,5 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 11 juni 1941 lag tussen 5,5 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
    • 7 maart » De Duitse onderzeebootkapitein Günther Prien, kapitein van de U-47 komt samen met zijn bemanning om het leven.
    • 20 mei » Duitse troepen vallen Kreta binnen.
    • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
    • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
  • De temperatuur op 21 januari 1961 lag tussen 1,5 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 14,3 mm neerslag gedurende 9,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Oprichting van het Aartsbisdom Addis Abeba in Ethiopië.
    • 24 april » Het Zweedse schip de Vasa wordt geborgen.
    • 9 mei » Koningin Juliana stelt de Gerbrandytoren in gebruik; deze toren in IJsselstein is beter bekend als de zender Lopik.
    • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doff

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Doff.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Doff.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Doff (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I67416.php : benaderd 8 januari 2026), "Albertus Jakobus Doff (1913-1961)".