Stamboom Kaper » Hindrik Koster (1910-1990)

Persoonlijke gegevens Hindrik Koster 


Gezin van Hindrik Koster

Hij is getrouwd met Jantje Blokzijl.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1930 te Midwolda, GR, NLD, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Frouwke Koster  ± 1947-1950
  2. Folgert Koster  ± 1951-1964
  3. Frouwke Koster  1952-1953

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hindrik Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hindrik Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hindrik Koster

Folchert Bos
1849-1913
Renske Kamp
1847-1911
Siebentje Bos
1888-1946

Hindrik Koster
1910-1990

1930
Frouwke Koster
± 1947-1950
Folgert Koster
± 1951-1964

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Hindrik Koster, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/18827..., 7 juli 1910
    hoofdpersoonnaam=Hindrik Koster hoofdpersoongeslacht=Man hoofdpersoongebdatum=07-07-1910 hoofdpersoongebplaats=Nieuwolda hoofdpersoonvader=Hindrik Koster hoofdpersoonvaderberoep=arbeider hoofdpersoonvaderleeftijd=21 jaar hoofdpersoonmoeder=Siebentje Bos gebeurtenis=Geboorte brononderwerp=Hindrik Koster aktedatum=07-07-1910 akteplaats=Nieuwolda erfgoedinstelling=Groninger Archieven aktenummer=25 brontype=BS Geboorte get3rol=Aangever Instellingsplaats=Groningen Collectiegebied=Groningen Collectie=Bron: boek, Periode: 1910 Boek=Geboorteregister 1910

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 juli 1910 lag tussen 8,4 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
  • De temperatuur op 8 november 1930 lag tussen 6,5 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 7,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 22 september 1990 lag tussen 8,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 4 mei » Letland verklaart zich, na Litouwen en Estland, als derde Baltische republiek onafhankelijk van de Sovjet-Unie.
    • 30 juni » Zaïre viert dertig jaar onafhankelijkheid, maar zonder Belgische delegatie bij de feestelijkheden.
    • 28 september » In de Filipijnen worden zestien militairen veroordeeld tot levenslange gevangenisstraffen wegens hun aandeel in de moord, op Benigno Aquino, de toenmalige oppositieleider en echtgenoot van de latere president Corazon Aquino, in 1983.
    • 6 november » Hongarije wordt het 24e lid van de Raad van Europa en is daarmee het eerste land van het (voormalige) Warschaupact dat toetreedt tot de organisatie.
    • 20 november » Opheffing van de DFV, de nationale voetbalbond van de DDR, die opgaat in de Duitse voetbalbond DFB.
    • 16 december » De eerste genetisch gemanipuleerde stier, stier Herman, komt ter wereld in Lelystad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I6115.php : benaderd 17 februari 2026), "Hindrik Koster (1910-1990)".