Stamboom Kaper » Lena Henderika Wilhelmina Estejé (1882-????)

Persoonlijke gegevens Lena Henderika Wilhelmina Estejé 


Gezin van Lena Henderika Wilhelmina Estejé

Zij is getrouwd met Hendrik Carel Wansleeben.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1915 te Amsterdam, NH, NLD.

Gescheiden van Jan Koos van Hielten.

Het echtpaar is gescheiden 18 februari 1922 te Amsterdam, NH, NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Henderika Wilhelmina Estejé?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lena Henderika Wilhelmina Estejé

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Henderika Wilhelmina Estejé

Lena Henderika Wilhelmina Estejé
1882-????

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 februari 1915 lag tussen -1,5 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 6,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.

Over de familienaam Estejé

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Estejé.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Estejé.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Estejé (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I58426.php : benaderd 7 maart 2026), "Lena Henderika Wilhelmina Estejé (1882-????)".