Stamboom Kaper » Klaaske van Assen

Persoonlijke gegevens Klaaske van Assen 


    Gezin van Klaaske van Assen

    Zij is getrouwd met Wijtze Aukes Veltman.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Durk Veltman  1875-1958 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaaske van Assen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Klaaske van Assen

    Klaaske van Assen
    ????-


    Durk Veltman
    1875-1958

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Assen


    De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I39866.php : benaderd 10 januari 2026), "Klaaske van Assen".