Stamboom Kaper » Karl Franz Blank (1907-)

Persoonlijke gegevens Karl Franz Blank 


Gezin van Karl Franz Blank

Hij is getrouwd met Jantje Kamp.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1934 te Leeuwarden, FR, NLD.

Het echtpaar is gescheiden 18 juni 1943 te Essen, NW, DEU.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karl Franz Blank?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Karl Franz Blank

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Karl Franz Blank

Karl Franz Blank
1907-????

1934

Jantje Kamp
1908-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1934 lag tussen 10,9 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.

Over de familienaam Blank

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blank.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blank.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blank (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I38914.php : benaderd 10 januari 2026), "Karl Franz Blank (1907-)".