Stamboom Kaper » Jan Tuik (1916-1988)

Persoonlijke gegevens Jan Tuik 


Gezin van Jan Tuik

Hij is getrouwd met Aaltje Reerds.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1941 te Bierum, GR, NLD, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Tuik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Tuik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Tuik

Melle Tuik
1891-????

Jan Tuik
1916-1988

1941

Aaltje Reerds
1919-2014


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Jan Tuik, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/56126..., 25 februari 1916
    hoofdpersoonnaam=Jan Tuik hoofdpersoongeslacht=Man hoofdpersoongebdatum=24-02-1916 hoofdpersoongebplaats=Krewerd gem. Bierum hoofdpersoonvader=Melle Tuik hoofdpersoonvaderberoep=tichelwerker hoofdpersoonvaderleeftijd=25 jaar hoofdpersoonmoeder=Auke Nijhof gebeurtenis=Geboorte aktedatum=25-02-1916 akteplaats=Bierum erfgoedinstelling=Groninger Archieven aktenummer=23 brontype=BS Geboorte Instellingsplaats=Groningen Collectiegebied=Groningen Collectie=Bron: boek, Periode: 1916 Boek=Geboorteregister 1916

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1916 lag tussen -3,6 °C en -2,6 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was 7,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
  • De temperatuur op 5 december 1941 lag tussen 5,7 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 6,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 13 april » Neutraliteitsovereenkomst wordt getekend tussen de Sovjet-Unie en Japan.
    • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
    • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
    • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.
  • De temperatuur op 10 oktober 1988 lag tussen 5,0 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Tina Turner treedt in het Maracana Stadium in Rio de Janeiro op voor een betalend publiek van meer dan 184.000 toeschouwers, een wereldrecord voor een solo-artiest op dat moment.
    • 21 februari » De Amerikaanse tv-dominee Jimmy Swaggart treedt terug na seksuele misstappen.
    • 14 april » Einde van de Russische bezetting van Afghanistan.
    • 1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
    • 20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
    • 29 september » Lancering van de Spaceshuttle Discovery (STS-26), de eerste Spaceshuttlevlucht sinds de ramp met de Challenger (28 januari 1986).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuik

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuik.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuik.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuik (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I29602.php : benaderd 2 januari 2026), "Jan Tuik (1916-1988)".