De temperatuur op 11 april 1929 lag tussen 0,7 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 7,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
Dag van overlijden 17 maart 2017
De temperatuur op 17 maart 2017 lag tussen 6,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (35%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
4 januari » President Nicolás Maduro van Venezuela benoemt gouverneur Tareck El Aissami van de staat Aragua tot zijn vicepresident.
30 juni » Weervrouw Helga van Leur presenteert haar laatste weerbericht bij RTL 4 na 20 jaar trouwe dienst.
29 juli » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal bereikt de halve finales van het EK in eigen land door op De Vijverberg in Doetinchem met 2-0 te winnen van Zweden door doelpunten van Lieke Martens en Vivianne Miedema.
27 augustus » Nederland wint de Europese hockeytitel door België in Amstelveen met 4-2 te verslaan, nadat de ploeg met achterstand de rust is ingegaan.
30 september » Bij twee schietpartijen in Kaapstad vallen zeker elf doden.
12 oktober » This is Holland wordt geopend voor het publiek.
Dag van begraven 22 maart 2017
De temperatuur op 22 maart 2017 lag tussen -0,3 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
26 april » Venezuela kondigt aan uit de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) te stappen, na een lidmaatschap van meer dan 65 jaar.
5 augustus » Feyenoord wint de Johan Cruijff Schaal. Bekerwinnaar Vitesse wordt na strafschoppen verslagen. De wedstrijd wordt voor het eerst niet in Amsterdam gespeeld.
11 september » De wijze waarop Myanmar de islamitische Rohingya-minderheid behandelt, is volgens Zeid Ra'ad al-Hussein, de hoge commissaris voor Mensenrechten van de Verenigde Naties, "een schoolvoorbeeld van etnische zuivering".
8 oktober » Mohamed Salah leidt zijn vaderland Egypte met twee doelpunten tegen Congo (2-1) naar het WK voetbal 2018 in Rusland.
10 december » Voetbaltrainers Peter Bosz bij Borussia Dortmund en Albert Stuivenberg bij Racing Genk zijn ontslagen bij hun club.
17 december » Sparta ontslaat trainer en technisch directeur Alex Pastoor direct na de verloren wedstrijd met 0-7 tegen landskampioen Feyenoord in de Eredivisie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I2791.php : benaderd 3 januari 2026), "Petronella Rijneveld (1929-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.