Stamboom Kaper » Johan de Rooij (1899-????)

Persoonlijke gegevens Johan de Rooij 


Gezin van Johan de Rooij

Hij is getrouwd met Hendrika Onwezen.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1921 te Bunnik, UT, NLD, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Johanna Antonia de Rooij  ± 1926-1965

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan de Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan de Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan de Rooij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Johan de Rooij, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/28240..., 16 januari 1899
    hoofdpersoonnaam=Johan de Rooij hoofdpersoongeslacht=Man hoofdpersoongebdatum=16-01-1899 hoofdpersoongebplaats=Utrecht hoofdpersoonvader=Jan de Rooij hoofdpersoonmoeder=Johanna Wilhelmina de Reuver gebeurtenis=Geboorte aktedatum=16-01-1899 akteplaats=Utrecht archief=481 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=146-02 aktenummer=129 brontype=BS Geboorte Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Collectie=Utrecht 1899
  2. BS Huwelijk Johan de Rooij & Hendrika Onwezen, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/28478..., 14 april 1921
    hoofdpersoonnaam=Johan de Rooij hoofdpersoonleeftijd=22 hoofdpersoongebplaats=Utrecht partnernaam=Hendrika Onwezen partnerleeftijd=20 partnergebplaats=Langbroek hoofdpersoonvader=Jan de Rooij hoofdpersoonmoeder=Johanna Wilhelmina de Reuver partnervader=Hendrikus Onwezen partnermoeder=Johanna Barten trdatum=14-04-1921 trplaats=Bunnik gebeurtenis=Huwelijk aktedatum=14-04-1921 akteplaats=Bunnik archief=463 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=238-17 aktenummer=6 brontype=BS Huwelijk Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Collectie=Bunnik 1921

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1899 lag rond de 9,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
  • De temperatuur op 14 april 1921 lag tussen 2,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Rooij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Rooij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Rooij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Rooij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I27623.php : benaderd 25 februari 2026), "Johan de Rooij (1899-????)".