Stamboom Kaper » Albertus Theodorus Vloedman (± 1881-1961)

Persoonlijke gegevens Albertus Theodorus Vloedman 


Gezin van Albertus Theodorus Vloedman

Hij is getrouwd met Harmanna Helder.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Harmannus Vloedman  1908-1996 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Theodorus Vloedman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Theodorus Vloedman

Albertus Theodorus Vloedman
± 1881-1961



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1961 lag tussen 12,5 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
    • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
    • 12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
    • 9 december » In Israël wordt Adolf Eichmann schuldig bevonden aan oorlogsmisdaden tegen Joden in de Tweede Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vloedman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vloedman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vloedman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vloedman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I25528.php : benaderd 1 januari 2026), "Albertus Theodorus Vloedman (± 1881-1961)".