Stamboom Kaper » Barteld Johannes Stuurwold (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Barteld Johannes Stuurwold 


Gezin van Barteld Johannes Stuurwold

Hij is getrouwd met Engeltje Diderik.

Zij zijn getrouwd op 9 juli 1942 te Groningen, GR, NLD, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barteld Johannes Stuurwold?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1916 lag tussen -0,1 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 14,8 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
  • De temperatuur op 20 juli 2000 lag tussen 9,1 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Zonenummers worden verplicht in België bij elk telefoongesprek in het binnenland.
    • 13 mei » Vuurwerkramp in Enschede, 23 doden en ongeveer 950 gewonden.
    • 21 september » De fusiebesprekingen tussen British Airways en KLM lopen op niets uit. Breekpunt na bijna vier maanden onderhandelen is de Britse eis om zeggenschap te krijgen over het Nederlandse bedrijf.
    • 17 oktober » De Zimbabwaanse regering schakelt het leger in om rellen in de hoofdstad Harare de kop in te drukken. Een reeks van zwarte buitenwijken is voor de tweede opeenvolgende dag het toneel van protesten tegen de stijgende prijzen voor brood en openbaar vervoer.
    • 11 november » De kabeltreinramp in Kaprun maakt 155 slachtoffers.
    • 15 december » De Vlaamse regering keurt het Masterplan Antwerpen goed. In die beslissing verklaart de Vlaamse regering zich akkoord om tol te heffen op de Oosterweelverbinding voor de financiering van het Masterplan. Voor een vlotte en efficiënte realisatie van het plan wordt ook beslist om de Beheersmaatschappij Antwerpen Mobiel (BAM), een naamloze vennootschap van publiek recht, op te richten.
  • De temperatuur op 25 juli 2000 lag tussen 14,2 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Gastland Ghana begint de 22ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Kameroen in het Accra Sports Stadion in Accra.
    • 22 april » Six Flags Holland opent zijn deuren met vier nieuwe achtbanen.
    • 1 juli » Ingebruikname van de Sontbrug, vaste verbinding tussen Denemarken en Zweden.
    • 24 september » Filip Dewinter wordt besmeurd met chocolade door anti-fascisten in het interview in discussieprogramma Buitenhof.
    • 16 oktober » De strijdende partijen in DR Congo sluiten een wapenstilstand en bereiken overeenstemming over troepenterugtrekking.
    • 26 oktober » Laurent Gbagbo wordt als president gekozen in Ivoorkust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stuurwold


De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I23768.php : benaderd 12 januari 2026), "Barteld Johannes Stuurwold (1916-2000)".