Stamboom Kaper » Susie Dorraine Fusek (1917-2008)

Persoonlijke gegevens Susie Dorraine Fusek 


Gezin van Susie Dorraine Fusek

Zij is getrouwd met Kenneth Silas Hendryx.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1935 te La Porte, IN, USA, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Michael Hendryx  1945-2021

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susie Dorraine Fusek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Susie Dorraine Fusek

Susie Dorraine Fusek
1917-2008

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1917 lag tussen -15,2 °C en -5,7 °C en was gemiddeld -11,1 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 9 februari 1935 lag tussen -4,8 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -2,7 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
  • De temperatuur op 1 augustus 2008 lag tussen 15,5 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 27 april » Feyenoord wint de 90ste editie van de KNVB beker ten koste van Roda JC.
    • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
    • 11 mei » De Colombiaanse krant El Espectador verschijnt weer dagelijks.
    • 24 mei » Opening van Bengaluru International Airport, het nieuwe vliegveld van Bangalore, India.
    • 1 juni » Een brand in de Universal Studios Hollywood verwoest een deel van het park.
    • 25 juni » In België wordt een nieuw soort nummerplaat geïntroduceerd. Voortaan bestaat deze uit drie cijfers gevolgd door drie letters.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1914 » Ernst Bauer, Duits militair († 1988)
  • 1914 » Mary Carlisle, Amerikaans kindsterretje/actrice († 2018)
  • 1915 » Boris Pajtsjadze, Sovjet-Georgisch voetballer en voetbalcoach († 1990)
  • 1919 » Abe Gerlsma, Nederlands kunstenaar († 2012)
  • 1920 » Henry Heimlich, Amerikaans arts/chirurg (Heimlichtechniek) († 2016)
  • 1920 » Tony Gaze, Australisch autocoureur († 2013)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fusek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fusek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fusek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fusek (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I23114.php : benaderd 3 maart 2026), "Susie Dorraine Fusek (1917-2008)".