Stamboom Kaper » Cornelis van Woezik (1908-)

Persoonlijke gegevens Cornelis van Woezik 


Gezin van Cornelis van Woezik

Hij is getrouwd met Adriana Heijmans.

Zij zijn getrouwd op 5 november 1930 te Utrecht, UT, NLD, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Woezik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis van Woezik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van Woezik

Cornelis van Woezik
1908-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte Cornelis van Woezik, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/47830..., 17 april 1908
    hoofdpersoonnaam=Cornelis van Woezik hoofdpersoongeslacht=Man hoofdpersoongebdatum=15-04-1908 hoofdpersoongebplaats=Utrecht hoofdpersoonvader=Gijsbertus van Woezik hoofdpersoonmoeder=Areke Vermij gebeurtenis=Geboorte aktedatum=17-04-1908 akteplaats=Utrecht archief=463 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=147-01 aktenummer=1031 brontype=BS Geboorte Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Collectie=Utrecht 1908
  2. BS Huwelijk Cornelis van Woezik & Adriana Heijmans, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/28525..., 5 november 1930
    hoofdpersoonnaam=Cornelis van Woezik hoofdpersoonleeftijd=22 hoofdpersoongebplaats=Utrecht partnernaam=Adriana Heijmans partnerleeftijd=19 partnergebplaats=Utrecht hoofdpersoonvader=Gijsbertus van Woezik hoofdpersoonmoeder=Areke Vermij partnervader=Jacobus Heijmans partnermoeder=Willemina de Rooij trdatum=05-11-1930 trplaats=Utrecht gebeurtenis=Huwelijk aktedatum=05-11-1930 akteplaats=Utrecht archief=463 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=362-02 aktenummer=1147 brontype=BS Huwelijk Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Collectie=Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1903-1942 Boek=Utrecht 1930

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 april 1908 lag tussen -1,0 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 5 november 1930 lag tussen -0,1 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Woezik


De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I20133.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelis van Woezik (1908-)".