Stamboom Kaper » Johanna Gerarda Kerkhof (1921-2001)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerarda Kerkhof 


Gezin van Johanna Gerarda Kerkhof

Zij heeft/had een relatie met Dries Maria Bos.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerarda Kerkhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerarda Kerkhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerarda Kerkhof

Johanna Gerarda Kerkhof
1921-2001



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS Geboorte met Johanna Gerarda Kerkhof, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/11031..., 11 november 1921
    hoofdpersoonnaam=Johanna Gerarda Kerkhof hoofdpersoongeslacht=Vrouw hoofdpersoongebdatum=10-11-1921 hoofdpersoongebplaats=Utrecht hoofdpersoonvader=Cornelis Jan Kerkhof hoofdpersoonmoeder=Johanna Gerarda de Rooij gebeurtenis=Geboorte brononderwerp=Johanna Gerarda Kerkhof aktedatum=11-11-1921 akteplaats=Utrecht archief=463 erfgoedinstelling=Het Utrechts Archief Registratienummer=165-03 aktenummer=3269 brontype=BS Geboorte get3rol=Aangever Instellingsplaats=Utrecht Collectiegebied=Utrecht Collectie=Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1903-1942 Boek=Utrecht 1921

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1921 lag tussen -7,9 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
  • De temperatuur op 6 september 2001 lag tussen 12,8 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Larry Sanger stelt voor een wiki te gebruiken voor Nupedia.
    • 15 januari » De Engelstalige Wikipedia gaat van start.
    • 23 mei » Ex-koning Michaël I van Roemenië zet weer voet in het paleis in Boekarest.
    • 12 september » Als gevolg van de aanslagen op 11 september 2001 stelt de NAVO voor het eerst in zijn geschiedenis vast dat er sprake is van een situatie als bedoeld in Artikel 5 van het NAVO-akkoord.
    • 15 oktober » Jennifer Capriati lost Martina Hingis na 73 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na drie weken alweer afstaan aan haar landgenote Lindsay Davenport.
    • 19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kerkhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kerkhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kerkhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kerkhof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I17906.php : benaderd 7 maart 2026), "Johanna Gerarda Kerkhof (1921-2001)".