Stamboom Kaper » Geert Nanninga (1918-2010)

Persoonlijke gegevens Geert Nanninga 


Gezin van Geert Nanninga

Hij is getrouwd met Johanna Carolina van Pienbroek.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1973, hij was toen 54 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Nanninga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geert Nanninga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Nanninga

Okko Boelmans
1870-1955

Geert Nanninga
1918-2010

1973

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juli 1918 lag tussen 13,5 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
    • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
  • De temperatuur op 19 februari 1973 lag tussen 0,6 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
    • 18 april » In Den Haag vindt een grootse demonstratie plaats op het Binnenhof tegen het voorgenomen verbod op commerciële radio vanaf zee, en Radio Veronica in het bijzonder.
    • 2 september » De Nederlandse mannenhockeyploeg wint in het Wagener-stadion het wereldkampioenschap hockey door in de finale India na strafballen te verslaan.
    • 17 oktober » Een aantal OPEC-landen kondigt een olie-embargo af tegen een aantal Westerse landen, wat leidt tot een oliecrisis.
    • 9 november » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste door de KNVB goedgekeurde interland. In en tegen Engeland wordt met 1-0 verloren.
    • 9 december » Autoloze zondag in Nederland en België.
  • De temperatuur op 1 april 2010 lag tussen 2,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Een groep militairen pleegt in Niger een staatsgreep tegen de regering en vestigt een militaire junta.
    • 2 mei » Scheidsrechter Serdar Gözübüyük maakt zijn debuut in de Nederlandse eredivisie voetbal (Heracles Almelo-ADO Den Haag). Hij is met 24 jaar de jongste scheidsrechter ooit op het hoogste niveau en ook de eerste scheidsrechter van Turkse afkomst.
    • 24 juni » Op Wimbledon komt na drie dagen een eind aan de langste tenniswedstrijd in de geschiedenis. De Amerikaan John Isner verslaat de Fransman Nicolas Mahut in vijf sets: 6–4, 3–6, 6–7 (7), 7–6 (3) en 70–68.
    • 11 augustus » Aanvaller Robbie Keane speelt tegen Argentinië zijn honderdste interland voor het Iers voetbalelftal.
    • 17 september » De eerste uitzending van The voice of Holland verschijnt op Nederlandse televisie en daarmee de start van het wereldwijde succes van The Voice.
    • 3 november » Plopsa maakt bekend het Duitse Holiday Park over te zullen nemen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nanninga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nanninga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nanninga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nanninga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kaper is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Kaper, "Stamboom Kaper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaper/I11331.php : benaderd 10 januari 2026), "Geert Nanninga (1918-2010)".