Stamboom Kap » Johanna Maria Maas (1868-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Maas 


Gezin van Johanna Maria Maas

(1) Zij is getrouwd met Jan Scheeve.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1896 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, zij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Willem Frederik Kap.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1903 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, zij was toen 35 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Wilhelmina Alberta Kap  1904-1977 


Tijdbalk Johanna Maria Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Maas

Jan Cornelis Maas
1837-± 1925
Maria Wensing
1837-1921

Johanna Maria Maas
1868-????

(1) 1896

Jan Scheeve
1869-1900

(2) 1903

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenLias, Toegangsnr. 481, invent.nr. 599, akte nr. 5
    2. GenLias, Toegangsnr. 481, invent.nr. 306, akte nr. 220
    3. GenLias, Invent.nr. 463, toegangsnr. 519, akte nr. 119

    Historische gebeurtenissen

    • Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 38 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
    • De temperatuur op 25 maart 1903 lag tussen 3,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (41%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kap is opgesteld door Rob Kap (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kap, "Stamboom Kap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kap/I771.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Maria Maas (1868-????)".