Stamboom Kap » Willem Bosselaar (1877-????)

Persoonlijke gegevens Willem Bosselaar 


Gezin van Willem Bosselaar

Hij is getrouwd met Maria Helena Jacoba van den Bosch,.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1902 te Rotterdam, Zuid Holland, Netherlands, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Gebeurtenis (Huwelijksakte).


Tijdbalk Willem Bosselaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Bosselaar

Willem Bosselaar
1827-> 1879
Arij Bosselaar
1852-> 1905

Willem Bosselaar
1877-????

1902

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gemeentearchief Rotterdam, akte nr. 3076
    2. Archief Rotterdam, akte nr. 1538

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juli 1877 lag rond de 21,4 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • De temperatuur op 7 augustus 1902 lag tussen 14,1 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (61%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosselaar


    De publicatie Stamboom Kap is opgesteld door Rob Kap (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kap, "Stamboom Kap", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kap/I260.php : benaderd 18 februari 2026), "Willem Bosselaar (1877-????)".