Stamboom Kamp » Gunda Hebendanz (1924-2002)

Persoonlijke gegevens Gunda Hebendanz 


Gezin van Gunda Hebendanz

Zij is getrouwd met Georg Heinz Reindel.

Zij zijn getrouwd te Nürnberg,Mittelfranken,Germany.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gunda Hebendanz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gunda Hebendanz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gunda Hebendanz

Gunda Hebendanz
1924-2002



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1924 lag tussen 6,4 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
      • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
      • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
      • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
    • De temperatuur op 22 november 2002 lag tussen 4,6 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Twaalf van de vijftien lidstaten van de Europese Unie nemen afscheid van hun 'eigen' valuta en stappen over op de euro.
      • 26 april » Een 19-jarige scholier schiet in het Duitse Erfurt 16 mensen dood en pleegt daarna zelfmoord.
      • 16 mei » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui iuris Afghanistan.
      • 16 juni » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de vijfde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door HC Rotterdam met 4-1 te verslaan in het derde duel uit de finale van de play-offs.
      • 1 september » In Macau eindigen de Nederlandse hockeysters als derde bij de strijd om de Champions Trophy.
      • 9 november » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Deportivo Anzoátegui uit Puerto La Cruz.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Joop Doderer, Nederlands acteur († 2005)
    • 1923 » Tonny Nüsser, Nederlands jazzdrummer († 2016)
    • 1924 » Janet Frame, Nieuw-Zeelands schrijver († 2004)
    • 1924 » Jimmy Daywalt, Amerikaans autocoureur († 1966)
    • 1925 » Donald O'Connor, Amerikaans zanger, danser en acteur († 2003)
    • 1925 » Francisco Aguabella, Cubaans jazzmuzikant († 2010)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hebendanz


    De publicatie Stamboom Kamp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E.M. de Carlo Kamp , "Stamboom Kamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kamp/I708.php : benaderd 25 februari 2026), "Gunda Hebendanz (1924-2002)".