Stamboom Kamies » Rieka Bloeming (1861-????)

Persoonlijke gegevens Rieka Bloeming 

Bron 1

Gezin van Rieka Bloeming

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rieka Bloeming?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rieka Bloeming

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rieka Bloeming

Jacob Elzing
1792-1857

Rieka Bloeming
1861-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. wey2 Web Site, Horst Weyers, Rieka BLOEMING, 23 maart 2015
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: wey2 Web Site Stamboom: mywey4-010113

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1861 lag rond de 6,0 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 73 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Jefferson Davis wordt gekozen als eerste en enige president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
      • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
      • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
      • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bloeming

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloeming.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloeming.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloeming (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kamies is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Egbert Kamies, "Stamboom Kamies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kamies/I6891.php : benaderd 21 februari 2026), "Rieka Bloeming (1861-????)".