Stamboom Kamies » Klamer Rengers (1893-1976)

Persoonlijke gegevens Klamer Rengers 

Bron 1

Gezin van Klamer Rengers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klamer Rengers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klamer Rengers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klamer Rengers

Harm Meertens
1823-1903
Lukas Rengers
1837-1916

Klamer Rengers
1893-1976


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Tammeling Raket Web Site, Giel Tammeling, Klamer, Rengers, 11 oktober 2014
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Tammeling Raket Web Site Stamboom: Tammeling Raket - 29072011 - 21122011

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 november 1893 lag rond de 1,0 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 12 oktober 1976 lag tussen 9,3 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Seppe Toremans, Belgisch cabaretier en standup-comedian
      • 2 juli » Noord- en Zuid-Vietnam worden herenigd en vormen de Socialistische Republiek Vietnam. De stad Saigon wordt omgedoopt tot Ho Chi Minhstad.
      • 19 juli » Een vloedgolf overspoelt de Mexicaanse havenstad Tampico.
      • 28 juli » Zambia vraagt de Veiligheidsraad om hulp tegen "de volkerenmoord van Zuid-Afrika en Rhodesië tegen zwarten in het gebied".
      • 21 augustus » De Lange Jan, de 135 meter lange schoorsteen van de voormalige mijn Oranje Nassau I in Heerlen, wordt opgeblazen. De schoorsteen valt verkeerd en beschadigt een leegstaand kantoorgebouw.
      • 5 oktober » Loe de Jong publiceert een vernietigend rapport over Friedrich Weinreb.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rengers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rengers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rengers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rengers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kamies is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Egbert Kamies, "Stamboom Kamies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kamies/I6154.php : benaderd 8 augustus 2025), "Klamer Rengers (1893-1976)".