Stamboom Kamies » Rensina Pieterdina Zuur (1949-2001)

Persoonlijke gegevens Rensina Pieterdina Zuur 

Bronnen 1, 2

Gezin van Rensina Pieterdina Zuur

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rensina Pieterdina Zuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rensina Pieterdina Zuur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rensina Pieterdina Zuur

Jakob Zuur
1889-1976
Jan Zuur
1919-2005

Rensina Pieterdina Zuur
1949-2001


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. arends, roel arends, Rensina Peterdina (Sini) Zuur, 22 september 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: arends Stamboom: pp_291810

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 september 1949 lag tussen 11,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 7,1 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 11 mei » Siam verandert zijn naam in Thailand.
      • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
      • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
      • 9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
    • De temperatuur op 8 mei 2001 lag tussen 5,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Er wordt in Groot-Brittannië bij 20 varkens mond-en-klauwzeer (MKZ) ontdekt, een maand later worden de eerste gevallen in Nederland vastgesteld. Begin 2002 is de MKZ crisis officieel voorbij.
      • 21 maart » Voor het eerst sinds 1984 wordt in Nederland mond-en-klauwzeer geconstateerd.
      • 6 augustus » Stichting van de Kluis van Warfhuizen.
      • 17 augustus » In Zürich verbetert atleet Troy Douglas het drie jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Patrick van Balkom (10,23 seconden) met een tijd van 10,19 seconden.
      • 5 november » Het Gelders Dagblad wordt voortgezet als De Gelderlander, editie De Graafschap.
      • 24 november » Crossair-vlucht 3597 stort neer in de buurt van Zürich Airport. Hierbij komen 24 van de 33 inzittenden om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zuur

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zuur.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zuur.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zuur (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kamies is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Egbert Kamies, "Stamboom Kamies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kamies/I357.php : benaderd 14 februari 2026), "Rensina Pieterdina Zuur (1949-2001)".