Stamboom Kamies » Egbert van Beilen (1918-2001)

Persoonlijke gegevens Egbert van Beilen 

Bron 1

Gezin van Egbert van Beilen

Hij is getrouwd met Tinie (Jantina - Hendrika) Geerlings.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1947 te Emmen, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbert van Beilen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbert van Beilen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbert van Beilen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juni 1918 lag tussen 9,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
      • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • De temperatuur op 11 april 1947 lag tussen -1,4 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
      • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
      • 20 oktober » De Commissie voor on-Amerikaanse activiteiten (House Committee on Un-American Activities) begint met haar activiteiten.
      • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.
    • De temperatuur op 20 juli 2001 lag tussen 8,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 22 februari » De Amerikaanse film Hannibal haalt de hoogste bezoekcijfers die ooit in Nederland bij een première zijn gerealiseerd.
      • 27 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië verbetert in Hobart het wereldrecord op de 200 meter vrije slag van Pieter van den Hoogenband: van 1.45,35 tot 1.44,69.
      • 1 juni » In de Nepalese hoofdstad Kathmandu vindt een bloedig drama plaats waarbij onder andere koning Birendra de dood vindt in zijn paleis. De kroonprins Dipendra raakt in coma en sterft twee dagen later. Over de ware toedracht doen vele verhalen de ronde.
      • 15 oktober » Jennifer Capriati lost Martina Hingis na 73 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na drie weken alweer afstaan aan haar landgenote Lindsay Davenport.
      • 12 november » De Taliban wordt verdreven uit Kaboel
      • 12 november » In België start het eerste commerciële landelijke radiostation met uitzenden: Qmusic.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1999 » Emil Andres (87), Amerikaans autocoureur
    • 2003 » Lauri Aus (32), Ests wielrenner
    • 2003 » Wim Nota (83), Nederlands atleet
    • 2005 » James Doohan (85), Canadees acteur
    • 2006 » Job Zomer (66), Nederlands muziekproducer, radioprogrammamaker en muzikant
    • 2006 » Theo Sijthoff (69), Nederlands wielrenner en modeontwerper

    Over de familienaam Van Beilen


    De publicatie Stamboom Kamies is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Egbert Kamies, "Stamboom Kamies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kamies/I159.php : benaderd 3 februari 2026), "Egbert van Beilen (1918-2001)".