Stamboom Kalter - Otten » Gerardus Johannes Kalter (1870-1938)

Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes Kalter 

  • Hij is geboren in het jaar 1870 in Kampen.
  • Beroep: koperslager.
  • Hij is overleden op 27 september 1938 in Kampen, hij was toen 68 jaar oud.
    Historisch Centrum Overijssel, BS Overlijden
    Kampen, registers van overlijdens, Kampen, archief 123, inventaris­num­mer 7967, 29 september 1938, aktenummer 156
  • Een kind van Johannes Kalter en Gerritdiena Veldhuis

Gezin van Gerardus Johannes Kalter

Hij is getrouwd met Aleida Schreijer.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1898 te Kampen, hij was toen 28 jaar oud.

Historisch Centrum Overijssel, BS Huwelijk
Kampen 1811-1932, Kampen, archief 123, inventaris­num­mer 7489, 25 augustus 1898, aktenummer 106

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Johannes Kalter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Johannes Kalter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Johannes Kalter

Maria Breuker
1811-1902

Gerardus Johannes Kalter
1870-1938

1898

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Gerardus Johannes Kalter



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 augustus 1898 lag rond de 18,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 27 september 1938 lag tussen 14,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 16,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kalter

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kalter.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kalter.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kalter (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jolanda Bremer, "Stamboom Kalter - Otten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kalter-otten/I100456.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerardus Johannes Kalter (1870-1938)".