Stamboom Kaizer/van der Linden » Henriëtte Johanna Mulders (1909-1990)

Persoonlijke gegevens Henriëtte Johanna Mulders 

  • Zij is geboren op 13 maart 1909 in Sloten N.H.
  • Zij is overleden op 25 juli 1990 in Amsterdam, zij was toen 81 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 mei 2020.

Gezin van Henriëtte Johanna Mulders

Zij is getrouwd met Johannes Adrianus Antonius Bosman.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1936 te Amsterdam, zij was toen 27 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 26 juni 1974 te Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henriëtte Johanna Mulders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1909 lag tussen -2,8 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 25 juli 1990 lag tussen 12,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 20 april » In Gdańsk (Polen) wordt Lech Wałęsa met een grote meerderheid herkozen tot voorzitter van de Poolse vakbond Solidariteit.
    • 13 mei » Mislukte staatsgreep in Madagaskar, waarbij het leger de studio's van de staatsradio herovert op elf opstandelingen.
    • 27 mei » In Roermond pleegt de IRA een aanslag op vier Australische toeristen.
    • 20 juni » In Zuid-Afrika keurt het parlement een wet goed die rassenscheiding op openbare plaatsen afschaft.
    • 9 oktober » De Gouden Griffel gaat naar Els Pelgrom voor het boek "De eikelvreters".
    • 6 november » Bij een aardbeving met een kracht van 6.6 op de schaal van Richter komen zeker 21 mensen om het leven in de Zuid-Iraanse provincie Fars.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1907 » Jack Holden, Brits atleet († 2004)
  • 1908 » Paul Stewart, Amerikaans acteur († 1986)
  • 1910 » Franz Olah, Oostenrijks politicus († 2009)
  • 1911 » Arthur Fontaine, Belgisch atleet († 2002)
  • 1911 » L. Ron Hubbard, Amerikaans schrijver en oprichter van Scientology († 1986)
  • 1911 » Józef Kowalski, Pools geestelijke († 1942)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulders (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cor van der Linden, "Stamboom Kaizer/van der Linden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaizer/I100.php : benaderd 5 januari 2026), "Henriëtte Johanna Mulders (1909-1990)".