Stamboom Kaempff » Richardis van Lavent Nordthal (????-1072)

Persoonlijke gegevens Richardis van Lavent Nordthal 

  • Zij is overleden op 9 juli 1072.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 september 2005.

Gezin van Richardis van Lavent Nordthal

Zij is getrouwd met Siegfried von Sponheim.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richardis van Lavent Nordthal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Richardis van Lavent Nordthal

Richardis van Lavent Nordthal
????-1072



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lavent Nordthal


De publicatie Stamboom Kaempff is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim de Vries, "Stamboom Kaempff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaempff/I2291.php : benaderd 1 januari 2026), "Richardis van Lavent Nordthal (????-1072)".