Stamboom Jurrien Hoove » Theodora Catherina Maria Geutjes (1915-2008)

Persoonlijke gegevens Theodora Catherina Maria Geutjes 

Bronnen 1, 2

Gezin van Theodora Catherina Maria Geutjes

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis van Schaik.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1938 te Zeist, Netherlands, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Catherina Maria Geutjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodora Catherina Maria Geutjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Catherina Maria Geutjes

Dirkje de Wit
1884-1968

Theodora Catherina Maria Geutjes
1915-2008

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. steenbeek Web Site, Rijk steenbeek, Theodora Catherina Maria Geutjes, 10 augustus 2016
      Added by confirming a Smart Match
      MyHeritage.com family tree
      Family site: steenbeek Web Site
      Family tree: steenbeek
    2. Online Begraafplaatsen - Dutch Cemeteries, via https://www.myheritage.com/research/reco...
      Theodora C. Geutjes
      Birth: Dec 30 1915
      Death date: Apr 10 2008
      Burial place: Zeist, Netherlands
      Age: 92
      Spouse: Schaik
      Buried with
      Name; Age
      Theodora C. Geutjes; 92
      Johannes C. van Schaik; 53

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1915 lag tussen 3,2 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 28 juli 1938 lag tussen 9,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
      • 18 maart » Expropiación Petrolera: De Mexicaanse president Lázaro Cárdenas nationaliseert de olie-industrie.
      • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • De temperatuur op 10 april 2008 lag tussen -1,5 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De finale van Idols 4 wordt gehouden, gepresenteerd door Martijn Krabbé en Wendy van Dijk.
      • 27 april » Feyenoord wint de 90ste editie van de KNVB beker ten koste van Roda JC.
      • 13 mei » Brand verwoest de faculteit Bouwkunde van de Technische Universiteit Delft.
      • 21 juli » Radovan Karadžić, leider van de Servische Republiek, verdacht van oorlogsmisdaden tijdens de Bosnische Burgeroorlog, wordt gearresteerd.
      • 3 augustus » De Engelsman Craig Jones komt ten val tijdens de Supersport Motorrace op Brands Hatch in Londen, diezelfde nacht overlijdt hij.
      • 23 augustus » De Belgische hoogspringster Tia Hellebaut wint in Peking de olympische titel met een sprong van 2 meter 05, een persoonlijk record.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
    • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
    • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)
    • 1911 » Walt Brown, Amerikaans autocoureur († 1951)
    • 1914 » Jo Van Fleet, Amerikaans actrice († 1996)
    • 1919 » David Willcocks, Brits organist, componist en koordirigent († 2015)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Geutjes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geutjes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geutjes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geutjes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Justinus Theodorus Matthys van den Hoven, "Stamboom Jurrien Hoove", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-juriaan/I6671.php : benaderd 20 januari 2026), "Theodora Catherina Maria Geutjes (1915-2008)".