Stamboom Juckers » Pierre-André Juckers (1959-1989)

Persoonlijke gegevens Pierre-André Juckers 


Gezin van Pierre-André Juckers

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd rond 1987 te Johannesburg (Suid-Afrika), Zuid-Afrika.

in een magistraatsgebouw in een district van Johannesburg

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Pierre-André Juckers

werkte voor een schoenenbedrijf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pierre-André Juckers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pierre-André Juckers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pierre-André Juckers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 november 1959 lag tussen 5,3 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Alaska ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 49e staat.
      • 31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
      • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
      • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
      • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
      • 10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
    • De temperatuur op 5 februari 1989 lag tussen 4,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Irak laat als een "gebaar van goede wil" 255 zieke en gewonde Iraanse krijgsgevangenen vrij en zet hen op een vliegtuig naar Teheran.
      • 24 januari » De Amerikaanse seriemoordenaar Ted Bundy wordt in Florida geëxecuteerd.
      • 25 februari » Christine Aaftink verbetert in Heerenveen het Nederlands schaatsrecord van Herma Meijer op de 500 meter (40,53 seconden) met een tijd van 40,34 seconden.
      • 18 juni » Myanmar is de nieuwe naam van het Zuid-Oostaziatische land Birma.
      • 29 juli » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in San Juan zijn eigen wereldrecord hoogspringen met 1 centimeter aan tot 2,44 meter.
      • 15 augustus » Zwemmer Giorgio Lamberti uit Italië scherpt bij de Europese kampioenschappen in Bonn het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,69 seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Juckers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juckers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juckers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juckers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Juckers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    TakTurner, "Stamboom Juckers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-juckers/I849.php : benaderd 24 januari 2026), "Pierre-André Juckers (1959-1989)".