Stamboom Juckers » Hermanus-Christoffel Juckers (1897-1967)

Persoonlijke gegevens Hermanus-Christoffel Juckers 


Gezin van Hermanus-Christoffel Juckers

(1) Hij is getrouwd met Antonetta-Catharina-Gezina Schoenmaker.

Het paar gaat te Apeldoorn wonen. Verhuist 28 september 1927 naarAmsterdam, en woont op diverse adressen.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1921 te Zwolle, Overijssel, hij was toen 23 jaar oud.

(aktenr. 234)

Kind(eren):

  1. N.N. Juckers  1922
  2. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (groom) op 15 september 1921 in Zwolle, Overijssel .

Gebeurtenis (bride) op 15 september 1921 in Zwolle, Overijssel .

Het echtpaar is gescheiden 27 juni 1935 te Zwolle, Overijssel.


(2) Hij is getrouwd met Margaretha-Elisabeth Bakker.

Het gezin gaat op 1 maart 1937 wonen in de Schimmelstraat 43 hs. enverhuist op 25 januari 1940 naar nummer 59-I. Per 8 december 1943 naarNwe. Keizersgracht 12.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1935 te Amsterdam, Noord-Holland, hij was toen 37 jaar oud.

Gebeurtenis (groom) op 7 augustus 1935 in Amsterdam, Noord-Holland .

Gebeurtenis (bride) op 7 augustus 1935 in Amsterdam, Noord-Holland .

Het echtpaar is gescheiden 29 juni 1948 te Amsterdam, Noord-Holland.


(3) Hij is getrouwd met Bertha-Irene Sauer.

Stiefzoons WITH gewettigd door huwelijk. Karl-Andreas With verlaat 15juli 1955 het gezin.
Het gezin verhuist op 1 februari 1961 naar Waterlooplein 107-II. Op 13augustus 1962 Nwe. Keizersgracht 74 hs, 2 april 1964 Burg. Rensdorpstr.53 hs.
Op 30 januari 1967 gaan ze naar Vinkeveen Herenweg 69.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1955 te Amsterdam, Noord-Holland, hij was toen 57 jaar oud.


Notities over Hermanus-Christoffel Juckers

Herman verhuist 18 mei 1921 naar Zwolle, alwaar hij trouwt.
Hij ontvangt tijdens de Duitse bezetting een persoonsbewijs PB 260372, op20 december 1944 weer een, PB J07828.
Op zijn Persoonskaart staan 2 stiefzoons genoteerd: Johannes-Karl-ErnstWith en Karl-Andreas With.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus-Christoffel Juckers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus-Christoffel Juckers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus-Christoffel Juckers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 november 1897 lag rond de -0,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 11 mei 1955 lag tussen 3,1 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 9,1 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland tot Bisdom Helsinki. Benoeming van de Nederlander Willem Cobben tot bisschop van Helsinki.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
      • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
      • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
      • 4 november » Opening van de multifunctionele arena Hovet in de Zweedse stad Stockholm.
    • De temperatuur op 14 februari 1967 lag tussen -4,2 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -1,4 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
      • 14 maart » Ľubomír Faktor, Slowaaks voetballer
      • 22 mei » Het warenhuis Innovation in het centrum van Brussel brandt volledig uit. Het is de meest rampzalige brand in de Belgische geschiedenis met 323 doden en vermisten en 150 gewonden.
      • 29 juni » De Amerikaanse filmster Jayne Mansfield komt op 34-jarige leeftijd om het leven bij een auto-ongeluk bij Slidell (Louisiana).
      • 8 augustus » Oprichting van de ASEAN (Association of South-East Asian Nations).
      • 14 december » Arthur Kornberg stelt als eerste een kunstmatig virus (ΦX174) samen.
    • De temperatuur op 16 februari 1967 lag tussen -0,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Vijfde encycliek van Paus Paulus VI, Populorum Progressio, over de ontwikkeling van de volkeren.
      • 30 maart » in de Chelsea Mansion Studios in Londen wordt de foto van de voorkant van de hoes van het wereldberoemde album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band van The Beatles gemaakt.
      • 9 mei » Burgemeester Gijs van Hall van de gemeente Amsterdam moet ontslag nemen wegens de provorellen en de rellen bij het huwelijk van prinses Beatrix.
      • 10 juni » Einde van de Zesdaagse Oorlog.
      • 22 november » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties neemt Resolutie 242 aan.
      • 15 december » De Silver Bridge in Point Pleasant (West Virginia, Verenigde Staten) stort zonder aanwijsbare reden in. Hierbij komen 46 mensen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Juckers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juckers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juckers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juckers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Juckers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    TakTurner, "Stamboom Juckers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-juckers/I667.php : benaderd 10 maart 2026), "Hermanus-Christoffel Juckers (1897-1967)".