Stamboom Juckers » Anna-Maria Juckers (1877-1953)

Persoonlijke gegevens Anna-Maria Juckers 


Gezin van Anna-Maria Juckers

(1) Zij is getrouwd met Dirk Krol.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1898 te Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden, zij was toen 20 jaar oud.

"Dirk, 19 jr. letterzetter, minderjarig, Geref. Afgesch. moederoverleden, ...met... Anna-Maria, NH. dienstbode, 20 jr.minderjarig. Huwelijk om 11½ uur, géén minderjarige voorkinderen. Hetpaar vertrekt naar Oud-Beijerland Lange Voorstraat." Getuigen personeelgemeentesecretarie (actenr. 132)

Kind(eren):


Gebeurtenis (groom) op 18 juni 1898 in Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden .

Gebeurtenis (bride) op 18 juni 1898 in Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden .


(2) Zij is getrouwd met Bonne Krist.

Zij hadden 11 kinderen, waarvan 4 jong overleden/levenloos geboren op deZuiderzee

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1904 te Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden, zij was toen 26 jaar oud.

"Bonne, pakhuisknecht, 23 jr. meerderjarig, wonend te Leeuwarden ...met... Anna-Marie, weduwe, 26 jr. huishoudster, wonend Hulstbuurt/Weerklank; 1 minderjarig voorkind. Beiden NH. Het paar gaat wonenBurmaniastraat no. 5-bov." Getuigen personeel gemeentesecretarie(actenr. 89)

Kind(eren):

  1. Johannes Krist  1904-1981 
  2. Andries Krist  1906-1982
  3. Anna Krist  1908-2000
  4. Bonne Krist  1910-
  5. Siete Krist  1912-1994
  6. Anke Maria Krist  1917-1917
  7. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (groom) op 21 mei 1904 in Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden .

Gebeurtenis (bride) op 21 mei 1904 in Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden .

Het echtpaar is gescheiden 12 januari 1933 te Leeuwarden, Gemeente Leeuwarden.

(archief Tresoar "Rekesten" Pro Deo; nummer toegang 18-02 deel 835).


Notities over Anna-Maria Juckers

vertrekt 18.6.1898 naar Oud-Beijerland. Op 26 mei 1903 terug inLeeuwarden. Bewaarde de jenever in een theepot. Stond altijd met 2koekjes klaar in de deuropening, als nichtje Anneke (VII-C. 2) uitschool voorbij kwam: "1 voor elke hand, want naar huis was nog een hééleind lopen." Zij woonde toen in 1 van de steegjes aan de Schoolstraat inHuizum. In 1952 woonde ze op Oldegallileën 22 te Leeuwarden, weduwe,alwaar zij om hulp in de huishouding vraagt.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna-Maria Juckers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna-Maria Juckers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna-Maria Juckers

Dieuwke Hania
1824-1867
Anna de Jong
1852-1926

Anna-Maria Juckers
1877-1953

(1) 1898

Dirk Krol
1879-1902

(2) 1904

Bonne Krist
1880-1935

Andries Krist
1906-1982
Anna Krist
1908-2000
Siete Krist
1912-1994

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 december 1877 lag rond de -2,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • De temperatuur op 21 mei 1904 lag tussen 4,0 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 20 april 1953 lag tussen 1,6 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (93%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 7 januari » President Harry Truman kondigt aan dat de VS een waterstofbom ontwikkeld heeft.
      • 13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
      • 7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
      • 24 mei » Encycliek Doctor Mellifluus van paus Pius XII over Sint-Bernardus van Clairvaux.
      • 2 juni » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk wordt gekroond tot koningin, de eerste kroning die op televisie wordt uitgezonden.
      • 27 juli » De wapenstilstand van Panmunjon maakt een eind aan de Koreaanse oorlog.
    • De temperatuur op 23 april 1953 lag tussen 3,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 1 april » Het Paraguayaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de finale met 3-2 te winnen van titelhouder Brazilië.
      • 12 april » Oprichting van de Duitse voetbalclub SG Dynamo Dresden.
      • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
      • 26 juli » Fidel Castro, Cubaanse revolutionair valt de Moncada barakken aan, en lost daarmee het startschot voor de Cubaanse revolutie.
      • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.
      • 9 oktober » Opening van de Lijnbaan in Rotterdam, de eerste autovrije winkelstraat van Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Juckers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juckers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juckers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juckers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Juckers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    TakTurner, "Stamboom Juckers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-juckers/I371.php : benaderd 24 januari 2026), "Anna-Maria Juckers (1877-1953)".