Stamboom Juch » Barend Alex Juch (1926-1988)

Persoonlijke gegevens Barend Alex Juch 


Gezin van Barend Alex Juch

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Barend Alex Juch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Barend Alex Juch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Barend Alex Juch

Barend Alex Juch
1926-1988


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1926 lag tussen 6,3 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
    • De temperatuur op 15 augustus 1988 lag tussen 9,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Steffi Graf wint haar eerste Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de West-Duitse tennisster haar Amerikaanse collega Chris Evert-Lloyd met 6-1 en 7-6.
      • 14 maart » Sasha Grey, Amerikaans pornoactrice
      • 16 maart » Luitenant-kolonel Oliver North en viceadmiraal John Poindexter worden in staat van beschuldiging gesteld in de Iran-Contra-affaire.
      • 7 augustus » De Amerikaanse Lynne Cox zwemt zonder beschermende kleding de Beringstraat tussen Alaska en Rusland over.
      • 10 augustus » Matt Biondi scherpt bij de Olympische Spelen in Seoel zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,42. Het oude record (48,74) stond sinds 24 juni 1986 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 31 oktober » Oprichting Nationaal park van Amerikaans-Samoa door het Amerikaans Congres.
    • De temperatuur op 19 augustus 1988 lag tussen 15,1 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Steffi Graf wint haar eerste Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de West-Duitse tennisster haar Amerikaanse collega Chris Evert-Lloyd met 6-1 en 7-6.
      • 14 maart » Sasha Grey, Amerikaans pornoactrice
      • 2 augustus » De bouw van Euro Disney Resort wordt gestart.
      • 9 augustus » De Verenigde Staten gaan door met de steun aan de Angolese verzetsbeweging UNITA zolang de regering in Luanda hulp krijgt van de Sovjet-Unie en Cuba, zegt de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Chester Crocker.
      • 7 september » Pedro van Raamsdonk is de eerste bokser die binnen elf partijen gebokst te hebben, Europees kampioen (halfzwaargewicht) wordt.
      • 7 december » Spitak in Armenië wordt getroffen door een aardbeving van 6.8 op de Schaal van Richter, met als resultaat 25.000 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1924 » Janet Frame, Nieuw-Zeelands schrijver († 2004)
    • 1924 » Jimmy Daywalt, Amerikaans autocoureur († 1966)
    • 1925 » Donald O'Connor, Amerikaans zanger, danser en acteur († 2003)
    • 1925 » Francisco Aguabella, Cubaans jazzmuzikant († 2010)
    • 1927 » Auke Bloembergen, Nederlands raadsheer en hoogleraar († 2016)
    • 1928 » Karl-Michael Vogler, Duits filmacteur († 2009)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Juch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Juch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Juch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Juch (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Juch is opgesteld door F.J.W. Juch.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    F.J.W. Juch, "Stamboom Juch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-juch/I261.php : benaderd 19 februari 2026), "Barend Alex Juch (1926-1988)".