Volgens akte van overlijden geboren op 14-8-1768 te Aalten.
Volgens transcriptie van Stroet is er op 28 augustus 1768 een Lammert Bouwmeester nederduits gereformeerd gedoopt, onegte zoon van Janna Bouwmeester.
Bron: Wim Prange
Deze Janna zou een dochter kunnen zijn van Derk en Stijne Bouwmeester, nederduits gereformeerd gedoopt te Aalten op 6-9-1739.
Deze zijn ondertrouwd op 3-1-1739 te Aalten
DTB Boek: Aalten Trouwen 3 => 1737-1772
Aalten Ondertrouwen Nederduits Gereformeerd 1665-1811
Dirk Boumeester zv Jan Boumeester in Lintelo en
Stijne Hietbrink dv Geert Hietbrink in Dale
Overleden te Noordwijkerhout, huis nr. 29, 73 jaar oud, nalatende 4 meerderjarige kinderen. Memorie van Successie, inventaris nr. 4362 Bewijs van onvermogen, in behoeftige omstandigheden overleden. Beroep kleermaker.
Hij is getrouwd met Charlotta Margaretha Frederika Hes.
Toestemming voor het huwelijk is 19 mei 1797 verkregen te Amsterdam, NH.Bron 2
Lambertus is 29 jr, ten onrechte vermeld als afkomstig van Raalte (moet zijn Aalten), zijn ouders zouden dood zijn en hij wordt geassisteerd door Lamberta van Swol. Charllotta is 23 jr, afkostig van Hannover en geassisteerd door haar vader Cornelis Hes.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Johannes Lambertus Bouwmeester | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charlotta Margaretha Frederika Hes | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||