Stamboom Jonker » Hillegien Huizinga (1914-1940)

Persoonlijke gegevens Hillegien Huizinga 


Gezin van Hillegien Huizinga


Tijdbalk Hillegien Huizinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegien Huizinga

Jan Boer
1838-1915
Renske Wijma
1830-????

Hillegien Huizinga
1914-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1940 lag tussen 5,3 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
      • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
      • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
      • 7 september » Zwaar bombardement op Londen tijdens de Slag om Engeland.
      • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
      • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huizinga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizinga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizinga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizinga (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jonker is opgesteld door Hendrik Willem Jonker (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik Willem Jonker, "Stamboom Jonker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jonker/I1656.php : benaderd 9 januari 2026), "Hillegien Huizinga (1914-1940)".