Stamboom Familie John, Amesz, van der Genugten Nederland-Duitsland » David Antoon Marinus Amesz (1911-1996)

Persoonlijke gegevens David Antoon Marinus Amesz 


Gezin van David Antoon Marinus Amesz

Hij is getrouwd met Elisabeth Maria Roxs.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1942 te Beek en Donk, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot David Antoon Marinus Amesz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk David Antoon Marinus Amesz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van David Antoon Marinus Amesz


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1911 lag tussen 0,3 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
      • 30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
    • De temperatuur op 13 juli 1942 lag tussen 10,8 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlandse handbal, sinds 1926 opererend onder de vleugels van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond, komt op eigen benen te staan met de oprichting van het Nederlands Handbal Verbond (NHV).
      • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
      • 8 maart » De Nederlandse strijdkrachten geven zich over; Nederlands-Indië wordt door Japan bezet.
      • 3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.
      • 28 mei » Uit wraak voor de moord op Reinhard Heydrich vermoorden de nazi's in Tsjecho-Slowakije meer dan 1800 mensen.
      • 6 december » De RAF bombardeert de Philipsfabrieken in Eindhoven om de levering van goederen aan de Duitsers te laten stagneren.
    • De temperatuur op 31 oktober 1996 lag tussen 7,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 13,1 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Thomas Muster lost Andre Agassi af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Oostenrijker moet die positie al na één week weer afstaan aan Agassi's landgenoot Pete Sampras.
      • 5 april » In België wordt oud-minister Guy Coëme wegens corruptie veroordeeld.
      • 31 mei » Benoeming van Anne Thily als procureur-generaal bij het hof van beroep in Luik. Zij is de eerste vrouw in België die tot een dergelijke functie wordt benoemd.
      • 17 juli » Een Boeing 747 van Trans World Airlines stort neer in de Atlantische Oceaan, voor de kust van Long Island. Alle 230 inzittenden komen om het leven.
      • 24 juli » Denis Pankratov scherpt bij de Olympische Spelen in Atlanta zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag aan tot 52,27.
      • 8 december » De commerciële Nederlandse zender Sport 7 zendt voor het laatst uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Amesz

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Amesz.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Amesz.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Amesz (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob.P. John, "Stamboom Familie John, Amesz, van der Genugten Nederland-Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-john/I2612.php : benaderd 8 oktober 2026), "David Antoon Marinus Amesz (1911-1996)".