De temperatuur op 30 november 1916 lag tussen -3,7 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -2,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
Trouwdag 20 augustus 1947
De temperatuur op 20 augustus 1947 lag tussen 15,2 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
Dag van overlijden 11 december 2009
De temperatuur op 11 december 2009 lag tussen 2,9 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
18 juni » Clarence Seedorf koopt de Italiaanse voetbalclub AC Monza Brianza 1912 via zijn bedrijf ON-International. Ook voormalig profvoetballer Giuseppe Bergomi en zakenman Salvo Zangari betalen mee en werden mede-eigenaren.
22 juni » Bij een botsing van twee treinen van de metro van Washington komen ten minste 7 personen om het leven.
22 augustus » Bij de WK atletiek in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het wereldrecord kogelslingeren (77,80 meter) van haar Russische collega Tatjana Lysenko aan tot 77,96 meter.
3 september » Op Forest Lawn Memorial Park in Glendale is popster Michael Jackson, 70 dagen na zijn dood, begraven.
31 oktober » Een 16-jarig meisje raakt gewond bij de attractie Goliath in Walibi Holland, doordat een stalen buis van drie meter hoogte op haar viel.
29 december » Somalische piraten kapen in de Golf van Aden een Britse tanker met vermoedelijk 26 bemanningsleden aan boord.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob.P. John, "Stamboom Familie John, Amesz, van der Genugten Nederland-Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-john/I2229.php : benaderd 11 oktober 2026), "Jeanne Johanna van Ramesdonk (1916-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.