De temperatuur op 14 mei 1921 lag tussen 8,5 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
Dag van overlijden 25 september 1999
De temperatuur op 25 september 1999 lag tussen 12,6 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » De NASA lanceert op Cape Canaveral de onbemande Mars Polar Lander, die op Mars op zoek moet gaan naar water (ijs).
25 april » Feyenoord wordt voor de 14de keer in zijn bestaan kampioen van Nederland. De club kan na een 2-2-gelijkspel tegen NAC Breda de titel niet meer ontlopen.
18 mei » Splitsing van de rooms-katholieke Apostolische administratie Siberië in de Apostolische administraties Oost-Siberië en West-Siberië.
16 juli » Boven de kust nabij Martha's Vineyard verongelukt het vliegtuig dat wordt bestuurd door John F. Kennedy jr., met zijn vrouw en haar zuster aan boord. Alle drie komen om het leven.
4 oktober » Het debuutalbum Showbiz van de Britse rockband Muse komt uit.
12 oktober » De VN melden de geboorte van de zes miljardste wereldburger.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Harm Lahuis, "Stamboom Lahuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-johann/I151.php : benaderd 29 januari 2026), "Jan Keen (1921-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.