Stamboom Joghems/Jochems » Pietertje "Piet" Jochems (1917-2010)

Persoonlijke gegevens Pietertje "Piet" Jochems 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Pietertje "Piet" Jochems

Zij is getrouwd met Paul Anna Leopold Oppenheimer.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1955 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietertje "Piet" Jochems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietertje "Piet" Jochems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietertje Jochems

Steven Kemp
1833-????

Pietertje Jochems
1917-2010

1955

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Pietertje "Piet" Jochems



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1917 lag tussen 6,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
      • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    • De temperatuur op 14 juni 1955 lag tussen 6,4 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
      • 30 maart » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tiende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Chili.
      • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
      • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
      • 22 november » De eerste Russische waterstofbom wordt tot ontploffing gebracht.
    • De temperatuur op 23 juli 2010 lag tussen 10,5 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 13 juni » De N-VA aan Vlaamse kant en PS aan Waalse kant, zijn de winnaars van de Belgische federale verkiezingen 2010, welke noodzakelijk waren nadat de regering ten val kwam.
      • 11 augustus » In de Sloveense hoofdstad Ljubljana wordt het Stožicestadion geopend.
      • 29 augustus » Subtropisch zwembad Tropicana in Rotterdam sluit zijn deuren.
      • 10 september » Première van de eerste Klingon-opera ’u’ in Den Haag.
      • 14 oktober » Installatie van het kabinet-Rutte I in Nederland.
      • 21 oktober » Voetbalclub Vitesse ontslaat hoofdcoach Theo Bos wegens tegenvallende resultaten.
    • De temperatuur op 28 juli 2010 lag tussen 14,4 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 9,4 uur zonneschijn (60%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » De Spaanse wielrenner Óscar Freire wint voor de derde keer Milaan-San Remo.
      • 6 mei » AFC Ajax verslaat Feyenoord in de finale van de KNVB beker.
      • 7 mei » Chili wordt lid van de OESO.
      • 2 juli » Een natuurbrand op de Strabrechtse Heide verwoest 200 hectare natuurgebied.
      • 26 augustus » De Venezolaanse autoriteiten ontdekken vier ton cocaïne op het terrein van een ranch in de centrale deelstaat Guárico. Volgens minister van Justitie Tareck El Aissami gaat het om de grootste drugsvondst sinds jaren.
      • 12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Alfredo Stroessner, Paraguayaans president, dictator en militair († 2006)
    • 1915 » André Dequae, Vlaams politicus († 2006)
    • 1917 » Wladimir de Vries, Nederlands beeldhouwer († 2001)
    • 1917 » Conor Cruise O'Brien, Iers politicus en journalist († 2008)
    • 1920 » Trix van Brussel, Nederlands kinderboekenschrijfster († 2019)
    • 1921 » Charles Bronson, Amerikaans filmacteur († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jochems

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jochems.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jochems.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jochems (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Joghems, "Stamboom Joghems/Jochems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-joghems/I897.php : benaderd 2 maart 2026), "Pietertje "Piet" Jochems (1917-2010)".