Stamboom Jentzer » Anna Maria Baers (± 1719-< 1757)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Baers 

Bron 1

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Anna Maria Baers

Zij is getrouwd met Richardus Plenck.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 16 juni 1739 te Oud-Zevenaar, Gelderland, Nederland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Baers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Doop en overlijden Baers_AM, A 235
  2. Trouwen Plenck_Baers, T 235

Over de familienaam Baers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jentzer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Hermsen, "Stamboom Jentzer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jentzers/I235.php : benaderd 20 februari 2026), "Anna Maria Baers (± 1719-< 1757)".