Stamboom Jansen, Vos, Lindenholst en Hoevenberg » Grietje Vos (1914-1999)

Persoonlijke gegevens Grietje Vos 


Gezin van Grietje Vos

Zij is getrouwd met Klaas Kremer.

Zij zijn getrouwd.


Tijdbalk Grietje Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Vos

Roelof Vos
1856-1890
Hermannus Vos
1889-1976

Grietje Vos
1914-1999


Klaas Kremer
1910-1971


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1914 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 14,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
    • De temperatuur op 5 september 1999 lag tussen 11,8 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Bij een aardbeving in het westen van Colombia, met een kracht van 6,0 op de schaal van Richter, komen meer dan duizend mensen om.
      • 25 februari » Honderden mensen raken besmet met de legionellabacterie tijdens een bezoek aan de Westfriese Flora in Bovenkarspel, 32 mensen overlijden aan de gevolgen van de veteranenziekte.
      • 24 maart » Brand in de Mont Blanctunnel, 39 mensen komen om.
      • 19 april » Het Duitse parlement verhuist van Bonn naar de vernieuwde Rijksdag in Berlijn.
      • 13 mei » Katja Staartjes bedwingt als eerste Nederlandse vrouw de Mount Everest.
      • 2 oktober » Het Angolees voetbalelftal wint de derde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) buurland Namibië te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jansen, Vos, Lindenholst en Hoevenberg is opgesteld door T.M. Jansen (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.M. Jansen, "Stamboom Jansen, Vos, Lindenholst en Hoevenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen-vos/R1645.php : benaderd 16 maart 2026), "Grietje Vos (1914-1999)".