Stamboom Jansen, Ploeger » Hinderkien (Henny) Ploeger (1922-2008)

Persoonlijke gegevens Hinderkien (Henny) Ploeger 

Bron 1

Gezin van Hinderkien (Henny) Ploeger

Zij is getrouwd met Cornelis van der Schalie.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1945 te Meppel, Drenthe, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hinderkien (Henny) Ploeger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hinderkien (Henny) Ploeger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hinderkien (Henny) Ploeger

Arend Ploeger
1863-1952
Harm Rosing
1870-1932
Haijo Ploeger
1899-1992

Hinderkien (Henny) Ploeger
1922-2008

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van der Schalie Web Site, Rik van der Schalie, via https://www.myheritage.nl/person-4000718...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: van der Schalie Web Site Familiestamboom: 138970591-4
    2. AlleGroningers, via https://www.allegroningers.nl/zoeken-op-..., 9 mei 2025

      AlleGroningers te Groningen, BS Geboorte
      Bron: boek, Deel: 63, Periode: 1922, Wildervank, archief 1675, inventaris­num­mer 63, 15 mei 1922, Geboorteregister 1922, aktenummer 111

    3. Drents Archief, via https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken..., 13 juli 2025

      Drents Archief te Drenthe, BS Huwelijk
      Deel: 1945, Periode: 1945, Meppel, archief 0166.015, inventaris­num­mer 1945, 8 maart 1945, Huwelijksregister Meppel 1945, aktenummer 10

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1922 lag tussen 0,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • De temperatuur op 8 maart 1945 lag tussen 3,2 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Bombardement op Montfort (Nederland)
      • 23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
      • 11 april » Kamp Erika nabij Ommen wordt bevrijd.
      • 17 mei » De Stichting van de Arbeid wordt opgericht, een overlegorgaan tussen overheid, werkgevers en werknemers.
      • 28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
      • 10 oktober » De NSDAP en zijn onderafdelingen worden verboden en opgeheven, wat wordt besloten tijdens de Processen van Neurenberg.
    • De temperatuur op 30 april 2008 lag tussen 7,7 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De wedstrijdorganisatie van de Dakar-rally maakte bekend dat de Dakar-rally editie 2008 niet doorgaat. Dit is de eerste keer in de geschiedenis van de wedstrijd dat deze niet doorgaat.
      • 14 mei » FK Zenit Sint-Petersburg van Dick Advocaat wint de UEFA Cup. In de finale wordt Glasgow Rangers met 2-0 verslagen.
      • 1 juni » Een brand in de Universal Studios Hollywood verwoest een deel van het park.
      • 16 augustus » De Jamaicaanse atleet Usain Bolt verbetert het wereldrecord 100 meter sprint voor mannen tot 9.69 seconden op de Olympische Spelen van Beijing.
      • 21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
      • 14 september » Een vliegtuigongeluk met Aeroflot-vlucht 821 bij Perm in Rusland kost 88 mensen het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ploeger

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ploeger.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ploeger.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ploeger (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Mark Jansen, "Stamboom Jansen, Ploeger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen-ploeger/I115.php : benaderd 19 januari 2026), "Hinderkien (Henny) Ploeger (1922-2008)".