Stamboom Jansen en van Slobbe » Jannigje Theunisse van Gilst (????-1754)

Persoonlijke gegevens Jannigje Theunisse van Gilst 

Bron 1

Gezin van Jannigje Theunisse van Gilst

Zij heeft/had een relatie met Jan Maartensz Barendrecht.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannigje Theunisse van Gilst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannigje Theunisse van Gilst

Jannigje Theunisse van Gilst
????-1754



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Arnold Jansen, Arnold Jansen, via https://www.myheritage.nl/person-1500457...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Stamboom Arnold Jansen Familiestamboom: 63069061-1

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gilst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Jansen, "Stamboom Jansen en van Slobbe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen-en-van-slobbe/I504227.php : benaderd 10 augustus 2025), "Jannigje Theunisse van Gilst (????-1754)".