Zij is getrouwd met Hermanus de Klerk.
Zij zijn getrouwd op 22 juli 1897 te Schiedam, Zuid-Holland, Nederland , zij was toen 29 jaar oud.
Kind(eren):
Anna Maria Sieben | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1897 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hermanus de Klerk |
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stambomen op MyHeritage Familiesite: Stamboom Arnold Jansen Familiestamboom: 63069061-1
Anna M. (geboren Sieben)<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 26 jun 1868<br>Overlijden: 21 mei 1929 - Hillegersberg, Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands<br>Vader: Volkert Sieben<br>Moeder: Johanna W.F. Sieben (geboren Bijlsmit)<br>Echtgenoot: ? de Klerk<br>Broers/zusters: Johanna M. (geboren Sieben), Catharina (geboren Sieben), Johanna W.F. (geboren Sieben), Willem Volkert Sieben, Johannes Frederik Sieben, Jan Frederik Sieben
The Geni Wereld Stamboom kan gevonden worden op http://www.geni.com" target="_blank">www.Geni.com. Geni is eigendom van en wordt uitgevoerd door MyHeritage.
Toegevoegd via een Record Match
Neem er nota van dat indien een kind onwettig was het geboorterecord over het algemeen de vader niet noemde, zelfs als de vader bekend was. Deze index bevat ook het registernummer - een uniek nummer per record en jaar. Het jaar en het registernummer zijn essentiële informatie voor het bestellen van een kopie van het originele geboorterecord bij het Stadsarchief Rotterdam (Rotterdam City Archives). Het originele record kan aanvullende informatie opleveren, zoals woonplaats, leeftijden en beroepen van de ouders en informatie over de getuigen. Deze index werd gemaakt door de medewerkers en vrijwilligers van het Stadsarchief Rotterdam en werd verkregen van www.rotterdamopendata.nl .
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stambomen op MyHeritage
Familiesite: Miller Web Site
Familiestamboom: 771745051-1