Stamboom Jannis » Maria Coleta Leonia Dillen (1889-1921)

Persoonlijke gegevens Maria Coleta Leonia Dillen 


Gezin van Maria Coleta Leonia Dillen

Zij is getrouwd met Petrus Henricus Croonenborghs.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1912 te Oostham, Limburg, België, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jozef Croonenborghs  1912-1972 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Coleta Leonia Dillen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Coleta Leonia Dillen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Coleta Leonia Dillen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 november 1889 lag rond de 11,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 12 mei 1912 lag tussen 8,5 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 10,9 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • De temperatuur op 7 april 1921 lag tussen 2,8 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dillen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dillen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dillen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dillen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Jannis is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Davus , "Stamboom Jannis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-jannis/I8681.php : benaderd 7 maart 2026), "Maria Coleta Leonia Dillen (1889-1921)".